РАЙОННЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

Районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів, яке відбулося 15 жовтня 2013 року на базі Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІст., було спрямоване на підвищення рівня професійної майстерності бібліотекарів, зокрема, впровадження ними у роботі з читачами інноваційних технологій, з допомогою яких здійснюється формування у школярів інтересу до книги, читацької культури та забезпечується інтелектуальний розвиток дітей.

У процесі роботи розглядалися питання:

- методика та стилі оформлення сучасних книжкових виставок;

- створення сприятливих умов для позитивної мотивації до

читання;

- проектна технологія у рамках роботи з читачами.

Бібліотекар цієї школи Т.В.Агафонова поділилася досвідом роботи щодо організації проектної діяльності та презентувала з участю учнів десятих класів результати їхнього дослідження.

Десятикласники у рамках проекту досліджували життєвий і творчий шлях поета-земляка О.І.Долини, спілкувалися з його рідними, друзями, збирали фотоматеріал та цікаві факти з його життя.

Члени районного методичного об’єднання з великим інтересом

переглянули електронну презентацію збірки поетичних творів О.Долини « Душа поета» , слухали виразне декламування віршів юними шанувальниками поетичного слова. Велике враження справив на гостей та учнів відеозапис виступу поета з поезією-молитвою « Доброта», зроблений незадовго до його смерті.

До участі у бібліотечному заході були запрошені його друзі по перу, які часто збиралися у літературній студії «Перевесло», що діяла при центральній районній бібліотеці з 1994 року. Керівник студії Н.В.Сорока у своєму виступі відмітила, що Олександр Іванович зробив вагомий внесок у літературні надбання сучасних майстрів слова нашого району. Він спішив писати і залишити про себе пам’ять на Онуфріївській землі.

Зустріч - презентація пройшла у теплій і дружній атмосфері. На завершення бібліотекар Т.В.Агафонова звернулася до всіх присутніх зі словами вдячності за участь у бібліотечному заході та з побажанням:

« Життя людське таке коротке, як спалах іскри у Всесвіті. Тож бережіть свої душі від зла і пустоти. Хай серця ваші будуть відкриті для милосердя. добра, випромінюйте його для оточуючих.»

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi