Рідний край у піснях і барвах

2017-03-31

І творчість, і праця, і успіх

Треба будувати міцну інтелектуальну основу для педагогічної майстерності. Без цієї основи нема ні творчості, ні педагогічних переконань

В. Сухомлинський

Державі сьогодні потрібні не відмінні виконавці, а інтелектуально розвинені, творчо обдаровані особистості. Сучасна освіта концентрує увагу саме на розвитку таких учнів не лише з метою формування творчої, інтелектуальної особистості, а й тому, що така людина в нестандартних ситуаціях завжди знайде вихід, такій людині буде легше адаптуватися в житті.

У лютому 2017 року відбувся районний конкурс читців-декламаторів «Рідний край у піснях і барвах», приурочений підготовці та відзначенню 100-річчя з Дня народження В. О. Сухомлинського.

27 учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів виявили бажання взяти участь у даному заході. І всі присутні поринули у душевну бесіду красивими словами талановитих земляків про світ, в якому ми живемо.

Пугач Анастасія (учениця 8 класу Онуфріївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів), Гарковенко Вікторія (учениця 9 класу Успенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів), Ковтун Діана (учениця 10 класу Онуфріївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів) та Слюсаренко Аліна (учениця 11 класу Онуфріївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів) – це учні, які нагороджені дипломами Відділу освіти Онуфріївської райдержадміністрації за зайняте І місце у конкурсі.

Сітко Станіслава ( учениця 8 класу навчально-виховного комплексу «Попівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»), Поліщук Світлана (учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Деріївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Фадєєва Альбіна (учениця 10 класу Камбурліївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів), Омельченко Євген (учень навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей імені В. Сухомлинського») – зайняли ІІ місце.

Охріменко Олександр (учень 8 класу навчально-виховного комплексу «Деріївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»), Сапіга Тетяна (учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Куцеволівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Панфілова Олена (учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей імені В. Сухомлинського»), Глетей Ганна (учениця 11 касу Зибківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів) – здобули ІІІ місце.

У листопаді-грудні поточного навчального року відділом освіти проведені районні олімпіади з базових дисциплін, метою яких є підвищення інтересу до поглибленого вивчення загальноосвітніх предметів навчального плану, виявлення і підтримка обдарованих учнів, підвищення рівня викладання предметів. Результати предметних олімпіад засвідчили, що в загальноосвітніх навчальних закладах приділяється належна увага викладанню основ наук, поглибленому вивченню базових дисциплін, індивідуальній роботі із здібними учнями, формуванню творчої особистості, розвитку критичного мислення.

Переможцями районного етапу стали:

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

7 клас

ІІІ місце – Пивонос Ольга, Млинківська ЗШ І-ІІІ ст.

Сокур Микола, НВК «Куцеволівська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

9 клас

ІІІ місце – Лікаренко Аліна, Онуфріївська ЗШ I-III ст.

10 клас

ІІ місце – Ткаченко Ігор, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

Ціома Олександр, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Сармосян Тетяна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце – Гриньова Анна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Шкода Ляна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

Зикович Олександр, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст.

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас

І місце – Довга Оксана, Онуфріївська ЗШ I-III ст.

ІІ місце – Кучер Дарина, НВК «Куцеволівська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

Лапшенкова Вікторія, Зибківська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Горобій Тетяна, НВК «Деріївська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

9 клас

І місце – Лозовий Олександр, Василівська ЗШ I-III ст.

ІІ місце – Ященко Славіна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Крутько Анастасія, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

10 клас

І місце - Колотій Марина, НВК «Куцеволівська ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

ІІ місце - Голобородько Віта, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Ціома Олександр, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Беляєва Антоніна, Зибківська ЗШ I-III ст.

ІІ місце - Кривенко Сергій, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Савочка Яна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім. В.О.Сухомлинського"

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

7 клас

І місце - Шатоха Єлізавета, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Телкова Дарина, НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім.В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Зубкова Анастасія, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

8 клас

І місце - Хлєбаліна Катерина, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім.В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Медведєва Марія, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Ворон Анастасія, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім.В.О.Сухомлинського"

9 клас

І місце – Сліпенська Естер, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Зажирило Альона, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей

ім.В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Гріневич Дар’я, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім.В.О.Сухомлинського"

10 клас

ІІІ місце – Хлєбаліна Ольга, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім.В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Шкода Ляна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Сіренко Аліна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Зикович Олександр, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст.

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

7 клас

І місце - Пивонос Ольга, Млинківська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Чікрижова Юлія, Зибківська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Фомінський Костянтин, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

8 клас

І місце - Кузьменко Аліна, Зибківська ЗШ І-ІІІ ст

9 клас

І місце – Зажирило Альона, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Прянікова Анна, Василівська ЗШ І-ІІІ ст

ІІ місце - Шкода Ляна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Гриньова Анна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

8 клас

ІІІ місце – Пономарьов Дмитро, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

9 клас

І місце – Авраменко Олександр, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце – Циганок Богдан, Зибківська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Кобилецька Аліна, НВК «Омельницька ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

10 клас

ІІІ місце – Іванов Владислав, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Омельченко Євгеній, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Чубаров Владислав, Млинківська ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Беляєва Антоніна, Зибківська ЗШ І-ІІІ ст

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

ІІІ місце – Захарченко Владислав, Млинківська ЗШ І-ІІІ ст.

9 клас

І місце – Ященко Славіна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце – Альшанова Поліна, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст

Лазар Валерія, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Лікаренко Аліна, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

10 клас

І місце - Фомінський Євгеній, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Берест Віталій, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Ціома Олександр, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Гриньова Анна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Постільняк Радомир, НВК «Омельницька ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

ІІІ місце – не присуджено

П Р И З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

8 клас

ІІ місце - Григор Анна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІІ місце – Єлістратова Дарина, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Гриньова Анна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

Шкода Ляна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

П РИ З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

9 клас

І місце – Лазар Валерія, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІ місце – Лікаренко Аліна, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Сліпенська Естер, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

10 клас

І місце - Хлєбаліна Ольга, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Голобородько Віта, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Кириленко Олена, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

11 клас

І місце - Слюсаренко Аліна, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІ місце - Гелетей Ганна, Зибківська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Зикович Олександр, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст

П РИ З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

9 клас

І місце - Крутько Анастасія, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Нестеренко Яна, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

ІІІ місце – Лимонченко Аліна, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

ІІІ місце – Єдіна Анна, Млинківська ЗШ І-ІІІ ст.

П РИ З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

9 клас

І місце – Авраменко Олександр, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

І місце - Фандєєв Антон, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Камінський Максим, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

П РИ З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

8 клас

І місце - Мельниченко Катерина, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

ІІ місце - Павлов Руслан, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

10 клас

І місце - Безсмольна Юлія, Успенська ЗШ І-ІІІ ст.

П РИ З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

11 клас

І місце - Беляєва Антоніна, Зибківська ЗШ I-III ст.

П РИ З Е Р И

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

9 клас

ІІІ місце – Циганок Богдан, Зибківська ЗШ I-III ст.

10 клас

ІІІ місце – Глінкін Євген, Зибківська ЗШ I-III ст.

Ціома Олксандр, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім. В.О.Сухомлинського"

11 клас

ІІІ місце – Комаревцева Ірина, Зибківська ЗШ I-III ст.

Для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад було визначено 37 учнів.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ (ОБЛАСНОГО)

БІОЛОГІЯ

8 клас

Диплом ІІІ ступеня – Довга Оксана, Онуфріївська ЗШ I-III ст.

Вчитель - Радько Оксана Володимирівна

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

9 клас

Диплом ІІІ ступеня – Лазар Валерія, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст

Вчитель - Удод Олена Євгеніївна

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

10 клас

Диплом ІІІ ступеня – Хлєбаліна Ольга, НВК "Павлиська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей ім.В.О.Сухомлинського"

Вчитель - Гришина Раїса Микитівна

Лише творча та інтелектуально розвинена особистість спроможна створювати, управляти, пропонувати нові теорії і технології, нові напрямки розвитку, знаходити шляхи виходу зі складних нестандартних ситуацій. І ми горді тим, що у нас в районі підростає покоління, серед якого є такі особистості. Щасти вам, діти!

Відділ освіти Онуфріївської райдержадміністації

/Files/images/man/DSCN6852.JPG

/Files/images/man/DSCN6819.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 38

Коментарi