Про хід відпочинкової кампанії

2017-06-07

З 29 травня 2017 року розпочалася відпочинкова кампанія. Пришкільні табори функціонують на базі 13 навчальних закладів району. У кожній школі діють також мовні табори. Всього відпочинком охоплено 847 дітей.

Напередодні відкриття пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей в Онуфріївському районі робоча група з перевірки стану їх готовності до початку роботи здійснила об’їзди ЗНЗ та перевірила відповідну документацію, а також затвердила паспорти та акти прийомки з висновком про те, що табори готові до роботи. До складу групи, зокрема, було включено представників Управління Держпродспоживслужби в Онуфріївському районі.

Меню пришкільних відпочинкових таборів, в які включені висококалорійні страви та дотримані норми забезпечення дітей повноцінним харчуванням, погоджені з в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Онуфріївському районі. Постачальники харчової продукції також погоджені з Управлінням Держпродспоживслужби в Онуфріївському районі.

Було здійснено перевірку стану водопровідних систем та аналіз якості води в пришкільних таборах.

Забезпечено постачання якісних та безпечних харчових продуктів до пришкільних таборів.

Всі працівники, залучені до роботи у пришкільних відпочинкових таборах, пройшли обов’язковий медичний огляд. Вжито заходи щодо профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, а також дитячого травматизму.

В пришкільних відпочинкових таборах проводиться робота з популяризації здорового способу життя, профілактики виникнення шкідливих звичок.

Діти беруть участь в різноманітних заходах: трудовий десант "Подбаємо про рідне село!", розважальна програма «Як подружитися з радістю», «Українські народні ігри та забави», написання листів підтримки воїнам АТО, різноманітні поїздки та екскурсії, День мистецтв - танцювальний флешмоб «З Україною в серці», художня година «Намалюй те, що любиш», «Малі олімпійські ігри» та «Веселі старти», у таборах проходять спортивні змагання та конкурси, конкурс малюнків на тему: «Я дружу зі спортом», перегляд мультфільмів англійською мовою та багато інших.

До Міжнародного дня захисту дітей (01 червня 2017 року) при районному Будинку культури був організований святковий концерт, на якому були присутні вихованці відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей. По завершенню концертної програми районним центром дитячо-юнацької творчості були проведені розважальні заходи для дітей.

/Files/images/IMG_20170601_122957.jpg

/Files/images/Практикум_з_анг._мови.jpg

/Files/images/IMG_20170601_112530.jpg

/Files/images/IMG_20170530_114519.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi