• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Свято спорту у пришкільному таборі "Сонячна країна"

Свято спорту у пришкільному таборі "Сонячна країна"

2017-06-16

14 червня 2017 року пришкільний відпочинковий табір з денним перебуванням дітей «Сонячна країна» при НВК «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О. Сухомлинського» відвідали гості з міста Кропивницький – директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марініна Марина Анатоліївна, голова обласної федерації кунг-фу Бєланов Руслан Валерійович зі своїми вихованцями. Юні майстри кунг-фу виступили з показовими виступами, а також провели з вихованцями табору базову розминку з елементами цього давнього мистецтва.

Також було проведено спортивні змагання, присвячені Олімпійському дню. Олімпійський день відзначається з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Вихованці табору взяли участь у спортивних естафетах. Директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Марініна М.А. нагородила медалями переможців та призерів змагань.

Всім учасникам змагань були презентовані сертифікати на згадку про участь в «Олімпійському дні».

Для гостей було проведено пізнавальну екскурсію педагогічно-меморіальним музеєм Василя Олександровича Сухомлинського, під час якої вони дізнались про життєвий шлях педагога, переглянули фрагменти документальних фільмів про В.О.Сухомлинського, відвідали приміщення квартири, де проживала сім’я Сухомлинських.

/Files/images/IMG_1486.JPG

/Files/images/IMG_1522.JPG

/Files/images/IMG_1521.JPG

/Files/images/IMG_1515.JPG

/Files/images/IMG_1509.JPG

/Files/images/IMG_1491.JPG

/Files/images/IMG_1485.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi